Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Ksiega gości


Kasia i Dawid
04.05.2016
Profesjonalne podejście i ogromna kreatywność. Film z naszego wesela przerósł nie tylko nasze, ale i naszych gości najśmielsze oczekiwania! Świetne ujęcia i idealnie dobrany podkład muzyczny, rewelacyjna jakość. Bardzo dziękujemy za przepiękną pamiątkę na całe życie!!! Gorąco polecamy Firmę Pana Wiesława i pozdrawiamy.
Karolina i Damian
28.07.2016
Serdecznie dziękujemy za przepiękny film i zdjęcia! Pełen profesjonalizm, świetna jakość :) Gorąco polecamy :)
Karolina i Damian
28.07.2016
Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, przepiękne zdjęcia i film ;) Rewelacyjna jakość, świetna współpraca!!! Dziękujemy bardzo za utrwalenie naszych weselnych chwil w tak przepiękny sposób ;)
Bernadetta i Szymon
31.08.2016

Gorąco polecamy!!  Wszystko wyszło super i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Wiesława ! polecamy wszystkim :)

Kamila i Mariusz
18.09.2016

Film i zdjęcia piękne! Bardzo dobra jakość i świetne ujęcia! Fotoksiążka - rewelacja! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy!!!

Katarzyna i Marcin
29.09.2016
Panie Wiesławie, chcieliśmy Panu bardzo podziękować za cudowne, niepowtarzalne zdjęcia oraz przepiękny film, a także cierpliwość i profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni współpracą, indywidualnym podejściem do pary i najwyższą jakością Pana pracy. Gorąco i szczerze polecamy!!!
Sandra i Marcin
31.05.2017
Film i zdjecia... przepiekne! Swietna wspolpraca i rewelacyjna jakosc zdjec i filmow ! nie wspomne o fotoksiazce ! nic piekniejszego :) Bardzo dziekujemy i goraco polecamy !

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości